بانک اقتصادنوین به عنوان بانک برتر دومین نمایشگاه تخصصی بورس، بانک و خصوصی‌سازی معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، شرکت اطلاع‌رسانی بورس (سهامی‌خاص)، ضمن قدردانی از حضور این بانک در دومین نمایشگاه تخصصی بورس ، بانک و خصوصی سازی، بانک اقتصادنوین را به عنوان بانک برتر حاضر در این نمایشگاه معرفی کرد.
لوح تقدیر دومین نمایشگاه تخصصی بورس ، بانک و خصوصی‌سازی توسط رییس سازمان بورس و اوراق بهادار به بانک اقتصادنوین اعطا شد.
معرفی ظرفیت‌های بازار سرمایه، توانمندی‌های شرکت‌های مشمول اصل 44 قانون اساسی، آموزش ساختار جدید بازار سرمایه، ارتقای فرهنگ سهامداری، از اهداف برگزاری نمایشگاه فوق بود که در همین راستا حضور بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران و شرکت‌های وابسته به این بانک مورد استقبال بازدید کنندگان این نمایشگاه قرار گرفت که حضور آقای دکتر محمد نهاوندیان رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران از آن جمله است.
شرکت‌های ارتباطات سلام مهر، پرداخت نوین آرین، بیمه نوین، کارگزاری اقتصادنوین و به عنوان شرکت‌های وابسته بانک اقتصادنوین در دومین نمایشگاه تخصصی بورس، بانک و خصوصی‌سازی حضور داشتند که حضور که نسبت به معرفی و ارائه خدمات پاسخگوئی و اطلاع رسانی به مشتریان، حتی بصورت کار از دور و پاسخگوئی تلفنی در محل نمایشگاه ، ارائه انواع خدمات بیمه‌ای، خرید و فروش اینترنتی سهام و نیز معرفی جشنواره روزانه دارندگان کارتهای عضو شبکه شتاب اقدام نمودند. علاوه بر این حوزه بانکداری الکترونیکی بانک اقتصاد نوین نیز با معرفی خدمات نوین خود از جمله باجه های بانکداری الکترونیکی، وب کیوسک های خدمات رسانی با امکان ارائه خدمات بانکی ، شارژ تلفن های همراه اعتباری و .... حضور چشمگیری در نمایشگاه داشت..
در مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه تخصصی بورس، بانک و خصوصی‌سازی دکتر حسن قالیباف مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، سید علی حسینی عضو هیات مدیره سازمان بورس و علیرضا حاجی نوروزی رییس شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه دکتر صالح‌آبادی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار حضور داشتند.

/ 0 نظر / 7 بازدید