کسب جايزه سال 2007 مجله بنکر بر ميزان تضمين ها تأثير مي گذاردtrans.gif

بانک اقتصاد نوین در بررسی های نشريه بنکر(The Banker) به عنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران در سال 2007 معرفی شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصاد نوين، در مراسم اهدای لوح و مجسمه یادبود به مدیر عامل بانک اقتصاد نوین نمایندگان منتخب بانک های 143 کشور جهان به اتفاق بانک های شش گانه جهان(آسیا، خاورمیانه، اروپای مرکزی و غربی، آمریکای لاتین و آفریقا) حضور داشتند.
بر اساس این گزارش در کنار بانک اقتصاد نوین که به عنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران در سال 2007 معرفی شد بانک های بزرگی از جمله اچ اس بی سی، استاندارد چارتر، یونی کردیت گروپ، رویال بانک اسکاتلند به عنوان بانک برتر معرفی شدند.
انتخاب توسط نشریه بنکر برای موسسات مالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که علاوه بر کارکردهای درون سازمانی، تاثیر بسیار مثبتی بر روابط کارگزاری، مالی و بانکی بین بانک های عضو ایجاد می کند، ضمن اینکه از منظر سایر موسسات و سرمایه گذاران نیز نوعی تایید تخصصی و حرفه ای برای بانک ایجاد می کند و در مجموع برای رتبه بندی بانک و تضمین ها موثر است.trans.gifMore.gif

/ 5 نظر / 8 بازدید
آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

سيدرضا موسوی

خانم بهمرام ممنون از خبررسانی شما ضمنا حکمتان هم مبارک باشه انشاا.. موفق باشيد

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند

ساحل

سلام عزيزم . اخذ پست جديد را بهت تبريک ميگم. اميدوارم هميشه موفق باشی. چقدر خوب شد که از اون سازمان دولتی بيرون اومدی.... کاش منم همين کار را می کردم.